o nás
EUCOS SK s.r.o.

Cieľom spoločnosti EUCOS SK s. r. o. je prezentovať sa ako líder v stavebnom priemysle a poskytovať nákladovo efektívne a kvalitné výrobky a služby na zabezpečenie konkurencieschopnosti.

Usilujeme sa neustále rozširovať podnikateľské aktivity v hlavných oblastiach našej pôsobnosti, medzi ktoré patrí realizácia priemyselných stavieb, výroba a montáž oceľových konštrukcií, industriálny dizajn, aplikácia náterových systémov, sanácia betónových konštrukcií, diamantové rezanie a jadrové vŕtanie, opravy plochých striech a konštrukcií, opláštenie hál a budov, výškové a zemné stavebné práce a špeciálne čistiace práce.

18

Rokov skúseností

70
+

Zamestnancov

300
+

Pracovníkov

230
+

Dokončených projektov

30
+

Vlastných strojov

EUCOS SK
Pôsobíme na trhu od roku 2006

Od vzniku firmy EUCOS SK s.r.o. v roku 2006 boli naše aktivity zamerané hlavne na priemysel. Hlavnou činnosťou bola rekonštrukcia a obnova priemyselných objektov. Postupne sa nám podarilo získať skúsenosti z hutníckeho, energetického a aj strojárenského priemyslu, ktoré sú z hľadiska realizácie pre túto oblasť stavebníctva veľmi cenné. Máme skúsenosti s výrobou a montážou oceľových konštrukcií nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí (Španielsko, Francúzsko, Turecko, Rumunsko a Nemecko).

Priemyselné stavby
Kvalita a spoľahlivosť v pozemnom staviteľstve
Oceľové konštrukcie
Sila a pevnosť v oceľových konštrukciách
Industriálny dizajn
Krása a jedinečnosť v industriálnom dizajne
Klampiarska výroba
Precízne remeslo v ohýbaní plechov
Kariéra
PRACOVNÉ PONUKY

Vážime si našich zamestnancov

 

Veríme, že spokojní a spravodlivo ohodnotení zamestanci sú prvým krokom k nadštandardným výsledkom. Naša filozofia sa nám potvrdzuje už 15 rokov.

Chcete sa aj vy stať členom nášho tímu? Vyberte si z aktuálnych pracovných ponúk!