Čo ponúkame

MODERNÉ STROJE

Disponujeme najnovšími strojmi na delenie a ohýbanie plechov.

DOPRAVA

V rámci Košického a Prešovského kraja ZDARMA, jedna vykládka, pri objednávke nad 1000 eur bez DPH. Cena dopravy pre ostatné kraje a viacvykládka bude predmetom individuálneho nacenenia.

4C8A8478
O Riinwe
Precízne remeslo v ohýbaní plechov

RIINWA Vám ponúka klampiarske výrobky vyrobené na mieru pre vás.
Vďaka klampiarskej dielni vybavenej tými najnovšími strojmi a profesionálnemu tímu majstrov, vám vieme zaručiť kvalitne spracované výrobky z rôznych druhov plechu.

Moderné stroje
Profesionálni majstri
+421 917 129 777
O Riinwe
Aké typy plechu ponúkame

Spolupracujeme s dodávateľmi plechov, ktorí sú garantom kvality vstupujúcej do výroby.

Ponúkame produkty vyrobené z:

IMG_0379
10
+

Skúsení klampiari

5
+

Skúsení majstri

100
+

Spokojní zákazníci

kontaktujte nás
Chcete sa nás niečo opýtať?


  Riinwa
  História klampiarskej výroby

  Prvé písomné zmienky o klampiarstve pochádzajú z konca 14-teho storočia. Historicky klampiarstvo vychádza z kováčskeho remesla. Od pôvodnej úlohy klampiarov, vyrábať nádoby na potraviny, sa postupom času presmerovalo ich zameranie na zastrešenie a odvodňovanie striech. Hlavnou úlohou klampiara je zabezpečenie ochrany strechy pred zrážkovými vodami a odvodnenie strechy, čo dokáže zabezpečiť pomocou oplechovania a olemovania prechodov medzi strechou a stavebnými konštrukciami. V minulosti majster realizoval všetky úkony výhradne ručne, no dnes existujú sofistikované polotovary určené na lemovanie.

  kariéra
  pracovné ponuky
  Klampiar/ohýbač plechov

  Spracovanie a čítanie sprievodnej výkresovej dokumentácie – jednotlivé body plánu ohýbania. Práca so strojmi na odvíjanie, delenie a ohýbanie plechov. Kontrola vyrobených profilov, následné balenie a evidencia skladových zásob.